Mireserdhe ne Keshtjella Konti Hotel!?

 • Dhomat


  Konti ofron dhe dhoma gjumi

  Secila dhome eshte individualisht e dizenjuar me elegance per nje komoditet personal. Hapsirat e suites lejojne nje relaks total ne prani te gjelberimit dhe ajrit te paster qe natyra perreth dhuron.

  $6999
 • Bari & Restoranti


  Keshtjella Konti

  Ju ofron sherbim nga nje staf i kualifikuar, do te ngeleni te kenaqur nga guzhina e pregatitur per te gjithe ju qe deshironi te kaloni nje pjese te dites me nje gezim familjar apo shoqeror ne ambientet e Restorantit apo te Barit.

  $899

Rreth Nesh

Mireserdhe ne Keshtjella Konti Hotel

Asnjehere nuk ju kane sherbyer me kaq shume respekt!

Hotel Castle Konti ju ofron shansin per tu kthyer mbrapsht ne kohe dhe te shijoni luksin e vetem dhe historine qe ju ofron qendrimi ne kete keshtjelle . Shikoni me kujdes kete zgjedhje te ralle qe eshte bazuar ne historin e familjes se madhe te Vrana Kontit figure historike prej kohes se Gjergj Kastriot Skenderbeut.

Dhomat e Hotelit

Suite

Secila dhome eshte individualisht e dizenjuar me elegance per nje komoditet personal. Hapsirat e suites lejojne nje relaks total ne prani te gjelberimit dhe ajrit te paster qe natyra perreth dhuron.

just ‎€ 70

Dhoma Dopio

Dhomat teke dhe ato dopie te gjitha te dizenjuara ne menyre te vecante dhe ndryshe nga njera tjetra ju ofron te kaloni nje nate te qete.

just ‎€ 60

Dhoma Teke

Dhomat teke  te gjitha te dizenjuara ne menyre te vecante dhe ndryshe nga njera tjetra ju ofron te kaloni nje nate te qete.

just ‎€ 40

Cfare do te zgjidhni!

Te jeni 100% te sigurte qe sherbimi jone dhe akomodimi nuk do i gjeni ne asnje ambient tjeter.